Shop

TOM I Twój Przewodnik Pozytywnego Życia

Print
Przed Tobą zeszyt edukacyjny Twój Przewodnik Pozytywnego Życia. Pierwszy z cyklu, autorski zbiór ćwiczeń, dzięki któremu poprawisz komfort swojego życia. Krok po kroku dowiesz się tego, skąd czerpać motywacje do działania, jak wyznaczać swoje cele, jak nie tracić energii na niską samoocenę, co robić by żyć w zgodzie ze sobą, a to wszystko po to by pokochać siebie!
$10.00
Price / kg:
Description

Twój Przewodnik Pozytywnego Życia nie jest typowym poradnikiem. Nie zanudzi Cię długimi stronami niepraktycznych mądrości, czy niezrozumiałymi informacjami. To zeszyt pełen praktycznych ćwiczeń, do których będziesz chciał wracać codziennie. Zrób pierwszy krok w stronę życia pełnego radości życia!

Przykładowe tematy poruszane w Przewodniku to: wdzięczność, wyznaczanie celów, budowanie poczucia własnej wartości i pozytywnego nastawienia do życia, skuteczne techniki motywacyjne.

 

Dane szczegółowe:

Pełny tytuł: Twój Przewodnik Pozytywnego Życia. Tom I.

Autor: Dorosz Katarzyna

Język: polski

Liczba stron: 22

Format: pdf

Rozmiar: 723 KB

 

Wysyłka:

Plik z Przewodnikiem zostanie przesłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. E-booki wysyłamy w godzinach pracy sklepu na adres e-mail podany podczas składania zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: teamdorosz@gmail.com.

download

twojprzewodnik_1-PL